Drvivá väčšina chlapov tvrdí, že ženy sú mizerné šoférky a nedokážu riadiť auto, zaparkovať, cúvať alebo čokoľvek, čo sa týka sedenia za volantom. Myslíte si však, že muži sú na tom lepšie?

Kde nepomôže šikovnosť, tam sa zúročí sila. Kým je parkovanie mnohých dievčat zábavnou chvíľkou pre mnohých mužov a okoloidúcich, chlapi nie sú v tomto smere taktiež neomylnými odborníkmi. Uznávame síce, že chlapíka vo videu skúter a ďalší vodič zablokovali, avšak pozrite sa, ako neuveriteľne s touto situáciou vybabral. Ešte aj chlapci vedľa zostali iba stáť v nemom úžase! Tak šup, šup do fitka a nabudúce budete vedieť, ako odísť z parkoviska bez škrabancov a preliačín aj vy. :)

Video: Youtube

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)