Adela Banášová (36) už nie je single! Aj keď od jej rozchodu s tanečníkom Petrom Modrovským (32) ubehli len štyri mesiace, dnes už sympatická blondínka opäť žiari šťastím. Práve v deň jej narodenín zverejnil údajný partner moderátorky veľavravnú fotografiu, ktorej popis je viac než jasný!

Ako sa zdá, slovenský šoubiznis má nový hviezdny a navyše mimoriadne sympatický pár. Najobľúbenejšia moderátorka Adela Banášová a Viktor Vincze, ktorého hviezda stúpa bleskovou rýchlosťou, sa do seba zapozerali a už nejaký ten týždeň sa v tichosti objavujú bok po boku. Podľa dostupných informácií si mala dvojica padnúť do oka na svadbe Veroniky Ostrihoňovej a Sajfu, pričom Viktor bol hosťom nevesty a Adela ženícha.

Aj keď sa dvojica odmietala k vzťahu akokoľvek vyjadriť, práve dnes, v deň 36. narodenín Adely, zverejnil na svojom Instagrame Viktor Vincze roztomilú fotografiu s veľavravným ,,heštegom“ #lovemylife<3, a teda ,,milujem svoj život“. No nie sú úžasní? :)

PS: Všetko najlepšie k narodeninám, Adela :)

adela

Foto: Facebook, Instagram

Dita
Dita je drzá slečna s vlastným názorom, ktorý prezentuje bez akýchkoľvek predsudkov. Venuje sa témam vzťahov, recenziám a tomu, čo má ostať za dverami bytu každej správnej ovce.

3 KOMENTÁRE

  1. #lovemylife = milujem svoj život (I love my life)
    #loveofmylife = láska môjho života (Love of my life)

    Naučte sa prosím po anglicky! Viktor aj Adela to určite vedia lepšie než vy, tak sa nad sebou zamyslite a namiesto pretriasania ich súkromia si otvorte knihu „Angličtina pre večných samoukov“!

    Ak komentár vymažete, iba mi dáte za pravdu ;)

    • Dobrý deň, uznávame si chybu, za ktorú sa ospravedlňujeme, tento ,,preklep“ sme si uvedomili až po pridaní článku na FB, kde sa už nadpis nedá zmeniť. Nakoľko sa nechceme skrývať za mazanie komentov a príspevkov, ktoré vzniknú aj ,,chybne“, ospravedlňujeme sa vám i páru, ďakujeme za upozornenie a želáme vám krásny deň! :)

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here