Bývalý člen úspešnej kapely “One Direction” Zayn Malik a krásna modelka Gigi Hadid tvoria jeden z najpríťažlivejších párov šoubiznisu už nejaký ten piatok. Ich búrlivý vzťah bol sprevádzaný viacerými rozchodmi a následnými obnoveniami vzťahu, no ako sa zdá, zamilovaná Gigi opäť žiari po boku fešného speváka.

Zayn Malik, ex-spevák chlapčenskej skupiny One Direction, tvorí sympatický pár s jednou z najžiadanejších modeliek súčasnosti, Gigi Hadid. Holúbkovia sa po mediálnom kolotoči ohľadom ich vzťahu vybrali na romantickú dovolenku, kde si užívajú výhradne jeden druhého. Fotografia, ktorú zhotovila samotná kráska Gigi, zachytáva šťastné a zaláskovanie obdobie prominentnej dvojice. No nie sú rozkošní? :)

🌴🌴🌴

A photo posted by Gigi Hadid (@gigihadid) on

 

A photo posted by Zayn Malik (@zayn) on

 

A photo posted by Zayn Malik (@zayn) on

 

A photo posted by Zayn Malik (@zayn) on

 

A photo posted by Zayn Malik (@zayn) on

Foto: Instagram, Facebook

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.