Leto je už za rohom a s ním aj najvyšší čas začať zveľaďovať svoj zovňajšok. Prestaňte sa stále len odhodlávať a začnite. Dôležité je vybrať si tú správnu alternatívu, aby vás cvičenie bavilo, napĺňalo a vy ste sa na každý tréning tešili.

Vyskúšajte Jumping! Je to cvičenie na patentovaných trampolínach, určené pre všetky vekové kategórie, zamerané na posilnenie celého tela, ale predovšetkým jeho spodnej časti (stehná, zadok). Nezaťažuje kĺby ani chrbticu a je ideálnou voľbou napríklad pre ľudí, ktorí majú problémy s kolenami.

Celé cvičenie prebieha v rytme hudby, v menšej skupine ľudí, ktorí majú rovnaký cieľ- presne ako vy. Školení inštruktori sú tým správnym hnacím motorom, ktorý vám ukáže, že niekedy dokážete viac, ako si myslíte a premôžete samých seba. A o to predsa ide! Hodina je vedená hravou formou, ale na jej konci sa presvedčíte, že nie je skákanie ako skákanie.

Tak ak si chceš niečo dokázať, zabudni na výhovorky typu od zajtra a začni už dnes. Telo neoklameš, vráti ti presne toľko, koľko si makal.