Možno ste sa niekedy ocitli v situácií, že ste chceli z ničoho vykúzliť všetko, darček zabaliť za sekundu či zmiznúť v jedinej sekunde. Iluzionisti sú skutočne schopní všetkého a možno sa vám to bude zdať neuveriteľné, ale Zach King dokáže aj nemožné. Ako?

Kým niektorí precízne nacvičujú svoje brilantné kúsky a chystajú sa na jediné číslo niekoľko mesiacov, Zach spojil niekoľko desiatok vystúpení do jedného videa, aby sa pochválili suvenírom z Paríža, zmiznutím bez stopy či premenou neživého na živé. Túto vtipnú a odľahčenú kompiláciu sa oplatí jednoznačne vidieť už len kvôli tomu, aby ste sa sami seba opýtali, ako ten trik chalanisko urobil. :)

Video: Youtube

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)