Kulma, žehlička, nátačky, gumičky, rôzne vlasové prípravky. To všetko využívame, keď chceme mať kučeravé vlasy. Kvôli dosiahnutiu vytúženého efektu sme schopné obetovať veľa času i peňazí a nakoniec sú tie vlny akosi aj tak mizerné. Prichádza však žena zaslaná z nebies, ktorá vyhlasuje, že ku kučeravým vlasom potrebujeme len jedno jediné tričko!

Žeby jedno tričko dokázalo na hlave vyčarovať kučery? Nuž, pravdepodobne asi áno. Stačí pozorne sledovať slečnu vo videu, ktorá vám jednoduchým spôsobom ukáže, ako docieliť na hlave kučeravú hrivu. My do toho určite ideme, keďže nás nebaví neustále vlnenie s kulmou či žehličkou, ktoré človeka oberá o neskutočne veľa času, a zo skrine vyťahujeme staré triko: Čo vy? :)

Foto: Youtube

Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.