Ako sa nazývate za volantom? Nezničiteľná? Obozretná? Vždy v strehu aj keď pozeráte inam? Zodpovedná s telefónom pri uchu? A čo takto- nezodpovedná?

Každý deň sa na cestách stávajú desiatky nehôd, ktoré sú zapríčinené v dôsledku nepozornosti vodiča. Nielen teenageri, ale aj dospelí ľudia sms-kujú, telefonujú, obzerajú sa, zabíjajú. Je nutnosťou uvedomiť si, že daným správaním neohrozujete iba seba, ale aj cudzie ľudské životy.

Podľa CBS News je až 58% vodičov rozptýlená faktormi, ktoré za volant nepatria, v dôsledku čoho vznikajú stredne ťažké až smrteľné nehody. Prinášame vám video, v ktorom môžete vidieť cestnú premávku a bezprostrednú reakciu vodičov riešiacich svoje telefóny a make up. Stojí vám to za to?

neohrozujete iba seba, ale aj cudzie ľudské životy!

Video: Youtube

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)