Rihanna je jednou z najvplyvnejších módnych ikon súčastnosti. Ak ste si ale mysleli, že obľúbené dredy, s ktorými ako by z oka vypadla Bobovi Marleymu, sú jej najväčším vlasovým úletom, ste na omyle. 

Barbadoská hviezda je povestná svojimi zmenami účesov a málokto si ju už pamätá ako nežnú krásku z pesničky „Unfaithful“. Odvtedy stihla vystriedať snáď všetky možné farby, dĺžky aj strihy, až nakoniec zakotvila pri niečom, čo by sme mohli pokojne nazvať nepodareným skrížením vlasov Mareka Hamšíka a Lízy Simpson asi dva roky po záruke.

Rihanne sa stala osudovou titulka magazínu Paper a taktiež aj fotografie, ktoré v ňom boli uverejnené. Talentovaná hviezda sa tak kvôli extravagantnému účesu stala terčom rôznych posmeškov a kreatívnych výtvorov, z ktorých si však ťažkú hlavu nerobí. Vydarené karikatúry a ešte vydarenejšie koláže totiž verejne publikovala aj na sociálnych sieťach.


Zdroj: Instagram, artsfon.com

Lenka L.
Je najväčším odporcom zimy a závidí prímorským krajinám slnko a nekonečnú pohodu. Miluje dobré jedlo ktoré pripraví niekto iný a sladkosti, na ktoré nedá dopustiť. Najväčšou záľubou je cestovanie a objavovanie nových kultúr.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here