44-ročná Simona Krainová patrí dlhé roky medzi československú modelingovú špičku. Figúru by jej mohla závidieť nejedna tínedžerka, a tak sa niet čo čudovať, že Simone sa ponuky stále hrnú jedna radosť. Modelkin manžel Karol Vágner by však mal mať v poslednej dobe oči na stopkách!

O tom, že Simona je nádherná žena nepochybuje asi nikto. Dvojnásobnej mamičke sa aj po dvadsiatich rokoch v brandži sype jedna lukratívna ponuka za druhou. Českej topmodelke ide karta, o čom svedčí aj jej najnovšia spolupráca so značkou Tous, ktorej sa stala oficiálnou ambasádorkou. Kráska sa momentálne nachádza v Paríži a fotku, ktorú pridala na Instagram, jej nepochybne závidí nejedná z nás. Na zábere je totiž s niekdajším futbalistom a zároveň najse*i mužom planéty za rok 2015 – Davidom Beckhamom! Waaaaa, Simona!!! :)

 

Zdroj: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Kiki
Študentka masmediálnej komunikácie v Trnave, ktorá miluje písanie a prácu s médiami. Snažím sa prinášať aktuálne a zaujímavé témy pre Vás - naše čitateľky. Krása, trendy, móda a aktuálne udalosti sú mojím svetom, tak vstúpte :)

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here