12. januára do slovenských kín konečne zavítal dlho očakávaný film „Všetko alebo nič“, nakrútený podľa rovnomennej knižnej predlohy od obľúbenej spisovateľky Evy „Evity“ Urbaníkovej. Na premiére sa objavilo veľa prominentných hostí a nechýbala, samozrejme, ani samotná Eva, ktorá vyzerala vynikajúco.

Eva Urbaníková je slovenská novinárka, spisovateľka, majiteľka úspešného vydavateľstva EvitaPress a navyše má vlastnú reláciu v rádiu Expres. Popri tom sa však stíha starať aj o svoje tri deti, no k tomu sa pridali dve deti z predchádzajúceho vzťahu jej partnera Pawela. Evita má dve deti taktiež z predchádzajúceho vzťahu, no pred dvoma mesiacmi porodila dieťatko aj Pawlovi. Po tak krátkom čase od pôrodu sa objavila na premiére filmu „Všetko alebo nič“, kde sa ukázala v krásnych jednoduchých bielych šatách, ktoré odhalili jej peknú postavu, po akej by túžila nejedna mamička. Evita má náš veľký obdiv za to všetko, čo v živote stíha a čo ju napĺňa šťastím! :-)

Foto: Facebook, Instagram

Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here