Pyžamo! Sme v ňom aj 10 hodín, chodíme v ňom po byte a často si ho necháme aj po celý deň. Preto, nechoďte do postele ako strašiak, ale ako hriešna dračica. Budete sa cítiť neodolateľne a potešíte aj svojho partnera. Nechajte sa inšpirovať a pozrite si ten najlepší výber tohto oblečenia.

Každý večer si pyžamo oblečieme, beháme po byte, dáme si ešte niečo z chladničky a spokojné si ľahneme do postele. Určite sa nebudeme mýliť ak povieme, že aj vašim najčastejším outfitom je vyťahané, o dve čísla väčšie, antisexy pyžamo, ktoré ste nosili ešte na strednej. Ak sa nechcete cítiť ako malé dievčatko alebo vaša babka, je načase ho vyhodiť a kúpiť si nejakú peknú a sexy alternatívu oblečenia do krajiny snov. My dievčatá chceme byť predsa pekné aj v noci a nemali by sme na to zabúdať. Tu sú nejaké tie hot outfity na spanie a veríme, že zajtra v noci už budete mať niektoré z nich na sebe. Zaručuje vám, že partner vás spať nenechá :)

Na teplejšie noci je ideálne voliť krátke šortky a tričko na ramienka. Pyžamo ozdobujú jemné čipky, mašličky či zaujímave potlače.

pyžamo 9 pyžamo 6 pyžamo 10 pyžamo3

Už onedlho, počas chladnejších nocí, je ideálne zvoliť tričko s krátkym rukávom. Nohy budete mať zababušené pod paplónom, a preto si ešte vystačíte s krátkymi nohavicami.

pyžamo 11 pyžamo 8 pyžamo 14 pyžamo 15

Podľa toho, na akú časť tela vám býva najchladnejšie, si vyberiete pyžamo buď s dlhým rukávom alebo dlhými nohavicami, či zvolíte dlhé obidve časti. Ak si však počas zimy kúrite aj v spálni, zima vám rozhodne nebude.

pyžamo 5 pyžamo 7 pyžamo 13 pyžamo 16

Foto: Pinterest

Miška
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)