Športové, funkčné a módne: NEW YORKER predstavuje najnovšiu jarnú / letnú kolekciu zo športovej rady “NEW YORKER  s názvom Athletics”.

Téma súťaže: Športový outfit (selfie)

1.       Pošli nám svoju „selfie” v športovom oblečení na cvičenie (napr. z posilňovne) na darina@slovakmagazin.sk

2.       Odpovedz na otázku: Aký názov má nová, v poradí druhá športová kolekcia NEW YORKER? (Odpoveď posielajte spolu s fotkou.)

3.       Daj like našej facebookovej stránke slovakwoman.sk

4.       3 fotky s najvyšším počtom lajkov získavajú poukaz do NEW YORKERu na ľubovoľný nákup v hodnote 50 eur!

5.       Súťaž potrvá do 6. apríla 2015, kedy vyhlásime 3 víťazov

l

NEW YORKER Athletics_6

,,NEW YORKER Athletics” je späť s druhou radou

Od marca 2015 bude medzinárodný maloobchodný predajca odevov ponúkať vo svojich obchodoch najnovšie športové štýly pre mužov aj ženy. Ponuka, ktorá zahŕňa nohavice, tričká, tielka, bundy a športovú obuv, je skutočne všestranná. Odevy, ktoré sú dostupné v 39 krajinách, sa hodia nielen ku každodenným tréningom, ale predstavujú aj ležérne modely streetwear módy. Skutočnosť, že pojem športové, funkčné oblečenie a móda sa navzájom nevylučujú, preukázala značka NEW YORKER už vlani na jeseň, kedy úspešne uviedla na trh svoju prvú športovú kolekciu. Rad ,,NEW YORKER Athletics” je zameraná na najnovšie sezónne trendy a špeciálne vyniká s cool sloganmi a výraznými vzormi v štýle módy 90. rokov. Vedľa zmesi klasickej čiernej a trendy šedej dominujú v tejto rade také výrazné farby ako Swimming Pool (bazén – čistá modrá), Sunset Pink (západ slnka -divoká ružová) a Deep Ocean (hlboký oceán – výrazná modrá). Detaily vyvedené v farbe Lemon (citrón- Neónová zelená) každého ohromí.

Zmiešané módne looky robia zo športových strihov skutočne originálne módne kúsky. Odevy sú ponúkané v piatich rôznych veľkostiach od XS do XL, aby ponuka uspokojila čo najviac zákazníkov. Športová obuv sa predáva vo veľkostiach 36- 42. Fotenie novej športovej kolekcie pre túto kampaň sa konalo v januári. V rámci témy ,,Naším ihriskom je mesto” boli odevy prezentované na jednej modelke a jednom modeli v uliciach Berlína. Drsné pozadia vytvára výrazný kontrast jasnému, ergonomickému a uvoľnenému výzoru. Vďaka tomu vznikli vysoko expresívne zábery, ktoré dokonale predvádzajú celú kolekciu….

NEW YORKER Athletics_2

NEW YORKER Athletics_1

NEW YORKER Athletics_3

NEW YORKER Athletics_5

Darinka
Móda a krása pre ňu nie je cudzí pojem. Každodenne vám prináša novinky z módneho sveta.