Pravá láska prekvitá v každom veku. Hoci si niekto môže povedať, že po mnohých rokoch strávených spolu čaro vyprchá, nie je tomu vždy tak. Aj v starobe potrebujeme cítiť, že sme stále milované a stojíme za to. Práve túto skutočnosť dokazuje svojej žene aj starý otec Amy Pennington úžasným spôsobom.

Amyina stará mama prednedávnom podstúpila operáciu zápästia, a tak sa momentálne nedokáže sama ani učesať. Mnohí muži by svojej žene povedali, že v tomto veku je už aj jedno, aký má účes, avšak česť výnimkám. A medzi ne patrí aj starostlivý starý otec mladej Amy Pennington. Ten s láskou svojej manželke pomohol s každodennou rutinou, ktorú teraz nie je schopná urobiť sama. Babičku to tak potešilo, že tento obraz zvečnila fotografiou, ktorou sa ich vnučka následne pochválila na sociálnej sieti. Svetu s hrdosťou ukázala, aké harmonické manželstvo majú jej starí rodičia a zároveň, že láska nemusí ani po rokoch zapadnúť prachom.

Foto: Twitter

Maťa
Je temperamentná, zbožňuje adrenalín a výzvy prijíma s otvorenou náručou. Okrem toho, že je knihomoľ a kreatívna duša, nie je jej cudzia žiadna téma a preto bude prinášať články z každého súdka- od erotiky až po kultúru.