Nie každá z vás má deň čo deň to šťastie pripraviť si plnohodnotný a chutný obed, ktorým by sa zasýtila. V čase, kedy sa prebúdza slnko plnohodnotne k životu majú najmä ženy sklon nestravovať sa pravidelne, prípadne iba veľmi obmedzene. S teplotou prichádza aj nechuť k jedlu a vyhľadávané sú najmä alternatívy čo najľahšieho a najrýchlejšieho občerstvenia. Čo by ste povedali na ovocný šalát?

Ovocie ako také v sebe obsahuje veľa vitamínov vhodných pre celkovú výživu tela, vodu, ale aj sacharidy. Pri jeho konzumácií by ste si mali dávať pozor najmä na hodinu, kedy ho zjete, no výdatným ovocným šalátom na raňajky či obed skutočne nič nepokazíte. Nechajte sa inšpirovať a doprajte si vitamínovú bomba, ktorá vás nielen nakopne sviežosťou, ale zahltí vás aj energiou potrebnou pre celý zvyšok dňa. Dobrú chuť! :)

1 2 3 4 5 6 7 8

Foto: Facebook

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)