Voda, prášok na pečenie, droždie, guaranová guma a prostriedok na umývanie riadu. Tieto “rekvizitky” sa postarajú o bombastický úkaz, ktorým vyrazíte dych nielen sebe, ale i každému, komu predvediete svoj vynález. :)

Nevadí, že už nemáme päť, desať ani pätnásť rokov. Ešte stále sa cítime ako mladice, ktoré okrem iných infantilných vecí milujú aj bublinky – a nielen tie v šampanskom. :) Preto nás video s výrobou domáceho bublifuku, ktorý chŕli gigantické bubliny, úplne dostalo. Veď ešte teraz máme pred očami momenty, keď sa nám v detstve minula náplň v bublifuku a my sme sa ju snažili nahradiť “jarou”, efekt bol však o tisíc percent horší. Podľa tohto videa ale vyzerá, že konečne sa vynašiel recept na jedinečné bubliny, ktoré s dávkou zručnosti môžu byť naozaj väčšie ako drobci šmotkajúci sa pod vašimi nohami. :)

Foto: Youtube

Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.