Po svete chodí nespočetné množstvo rôznych tanečníkov, tanečníčiek či skupín, no len máloktorým z nich sa podarí spôsobiť svojou šou zimomriavky po celom tele. Ak vyhľadávate a milujete takéto vystúpenia, tak z tohto budete mať jedinečný zážitok na celý život!

Toto vystúpenie je dramatické, emotívne, originálne a hlavne dych vyrážajúce. Talentovaná tanečná skupina sa vyhrala s najmenšími detailami, aby mohli predviesť naozaj jedinečnú šou. A pieseň od Emeli Sandé bola v tomto prípade pomyselnou  “čerešničku na torte”. Prostredníctvom tieňovej hry spoločne vyrozprávali nádherný i skutočný príbeh, z ktorého vám zaručene vyhrkne nejedna slzička.

Foto/Video: Youtube

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.