Hudobná scéna je dnes plná kvalitných spevákov a kapiel, no prostredníctvom sociálnych sietí sa neustále objavujú nové talenty. Čo však táto slečna, ktorá sa rozhodla ,,spievať” a kričať naraz?

Sia a jej ,,Chandelier” je nepochybne jednou z najvýraznejších skladieb minulého roka a prespievalo ju množstvo spevákov. Medzi nich patrí aj istá mladá žena, ktorá tak, ako sa na správneho umelca patrí, pridala do svojho prednesu aj emóciu. Vyšlo z toho psychopatické prevedenie novej Rihanny, ktorá vyzerá ako posadnutá démonom ovládajúcim jej telo. Aj vy ste si doteraz mysleli, že všetky černošky vedia spievať, ako Whitney Houston? Nás slečna rozhodne pobavila, čo hovoríte vy? :)

Video/ Foto: Youtube

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)