Každá žena aspoň s minimálne romantickou dušou túži po dokonalej svadbe. A k dokonalej svadbe rozhodne patrí svadobný tanec, ktorý si chcú mladomanželia odtancovať zväčša na skladbu blízku ich srdce. Nie vždy sa však musia zhodnúť, a preto to v lepšom prípade môže dopadnúť tak, ako u Kristin a jej vyvoleného. 

Krásna nevesta Kristin túžila po tom, aby si spolu so svojim manželom zatancovali prvý svadobný tanec na skladbu Grow old with you. S jej výberom však ženích nesúhlasil, a tak vynaliezavá dievčina prišla na iný spôsob, ako pesničku na svadbu prepašovať. Rozhodla sa pre svojho drahého spraviť prekvapenie a Grow old with you zahrať a odspievať ona sama. Avšak vôbec to nebolo také ľahké, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Kristin si totiž musela zohnať učiteľa gitary, ku ktorému poctivo chodila tri celé mesiace.

Výsledok síce nebol bez chybičiek, ale Kristinino vystúpenie pôsobilo o to úprimnejšie, dojímavejšie a zároveň aj rozkošne vtipno. A pán manžel si šiel na nej oči vyočiť, čomu sa absolútne ani nečudujeme. Ak teda ešte nie ste pod čepcom, môžete sa inšpirovať takýmto originálnym prekvapkom. :)

Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.