Dôkazom toho, že sa Vianoce nezadržateľne blížia, sú nielen čísla v kalendári, ale aj reklamy s vianočným motívom, ktoré nás atakujú z každej strany. Jednou z nich je aj dokonalá reklama britského obchodného reťazca Sainsbury s hlavným hrdinom kocúrikom Mogom.

Niektoré vianočné reklamy sú už okukané či trápne, ale našťastie sa vždy objavia aj také, ktoré milo prekvapia. Tento rok môžeme do druhej skupiny zaradiť reklamu britského obchodného reťazca John Lewis, mnohými označovanú za najkrajšiu vianočnú reklamu vôbec, a spolu s ňou aj reklamu konkurencie Sainsbury z rovnakej krajiny. Tá si za hlavného protagonistu príbehu vybrala chutného kocúra a v krátkom videu sa snažila vystihnúť podstatu najkrajšieho dňa v roku, ktorú však mnohokrát zatieni predvianočný zhon. Koniec videa je ale presne taký, aký má 24. december byť.

Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.