Piesne zaspievané naživo majú pre diváka vždy iné čaro a väčšinou fanúšikom ukážu, či spevácke esá dostali do vienka skutočný talent alebo sa len spoliehajú na „playback“ a hlas upravený profíkmi v štúdiu. Niektorí umelci túto možnosť radi využijú a niekedy kvôli tomu zažijú na pódiu poriadny trapas! 

Nielen slovenské či české celebritky, ale aj celosvetovo uznávaní umelci sem tam siahnu po ,,playbacku“, vďaka ktorému sa stane ich vystúpenie jedným veľkým podvodom. Ako bonus mnohí zažijú aj taký trápny moment, na ktorý len tak skoro nezabudnú oni, no ani ich verní fanúšikovia. Madonna, dokonalá Beyoncé či ikonický Bon Jovi mali počas svojej kariéry podobný zážitok, kedy sa prezradili, že nespievajú naživo, ale iba prostoducho otvárajú svoje miliónové ústa. No bolo im to treba? :)

Video: Youtube ǀ Foto: Instagram

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.