Anglický herec Sir Anthony Hopkins je jedinečný umelec, ktorého si zaiste pamätáte predovšetkým ako Hannibala Lectera z filmu Mlčanie jahniat či Hannibal. V roku 1964, keď mal 19 rokov, zložil waltz, ktorý nazval ,,And the Waltz Goes On”, no takmer pol storočia nemal odvahu na to, aby si ho vypočul. Trvalo celých 47 rokov, kým toto majstrovské dielo uzrelo svetlo sveta. 

Ako sa zdá, Sir Anthony Hopkins nie je len vynikajúci herec, ale všestranný umelec. V čase, keď mal iba 19 rokov, skomponoval waltz ,,And the Waltz Goes On” a po takmer 47. rokoch ho previedol do zvukovej podoby svetovo uznávaný holandský dirigent André Rieu. V roku 2011 sa vo Viedni konalo predstavenie, kde tento waltz nazval vzrušujúcim, romantickým, fascinujúcim a Anthony si ho vypočul vôbec po prvýkrát v živote. Sledujte jeho reakcie, ktoré sú plné nadšenia, šťastia, pokory a vďačnosti. Musíte uznať, že táto herecká legenda má aj obrovský hudobný talent a skladba je jednoducho výnimočná.

Foto/ Video: Youtube

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.