Jedna z vecí, na ktoré sa v lete najviac tešíme je zmrzlina, bez ktorej si nevieme predstaviť žiadne horúce obdobie. Osvieži, ochladí, poteší. Po celom svete sú milióny zmrzlinárov, no len zopár z nich je vo svojom obore skutočnými majstrami. Nielenže svojim zákazníkom pripravujú hotové divadelné predstavenia, ale aj ich výtvory sú jedinečné majstrovské diela, ktoré stačí len ochutnať! :)

Ako pripravujú rôzni zmrzlinári z odlišných kútov sveta túto sladkú pochúťku? Čo krajina, to iná zmrzlina, iné nápady a iná príprava. Títo experti nechodili do žiadnych škôl a svoje zručnosti zdokonaľovali rovno pred svojimi zákazníkmi. A musíte uznať, že im to ide výborne! Aj vám sa už zbierajú slinky tak, ako aj nám? :)

Novinkou sú aj zmrzlinové sendviče

Video: Youtube | Foto: Instagram

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.