Herečka, speváčka a imitátorka Christina Bianco si svojimi jedinečnými a nezabudnuteľnými vystúpeniami získala obrovské množstvo fanúšikov po celom svete. Táto žena dokáže naozaj presvedčivo napodobniť mnohé hudobné hviezdy, až máte problém rozoznať, či ide o originál alebo imitáciu.

Christina Bianco, ktorá už neraz ukázala svoj jedinečný talent od Boha, sa stala veľkou speváckou senzáciou. Behom šiestich minút svojho vystúpenia dokázala napodobniť 19 rôznych speváčok, čo ocenili aj zvučnejšie mená šoubiznisu či najobľúbenejší moderátori sveta, ktorí si speváčku pozvali do svojich talkshow! Skladbu „Total Eclipse of the Heart“ začala ako Adele, no trúfla si aj na Édith Piaf, Britney Spears, Christinu Aguileru či Shakiru. Presvedčte sa o tom, že Christina Bianco nepochybne patrí medzi najlepšie imitátorky sveta!

Foto: Facebook | Video: Youtube

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.