Mladý Američan sa spolu so svojím kamarátom rozhodol spoznať Slovensko. Ako prezradil, v našej malej krajine už niekoľkokrát bol, no nikdy nemal možnosť hlbšie sa ponoriť do jej preskúmania.

Ak chcete vedieť, ako vnímajú mladí ľudia zo zahraničia našu krajinu, pozrite si toto video. Zabudnite však na nudné a jednostranné zhodnotenie bežných turistických pamiatok, ktoré navštívi takmer každý turista. Mladíci v aute precestujú poriadny kus Slovenska, za ten čas majú možnosť vidieť množstvo krásnych, otrasných i nepríjemných scenérií, či už ide napríklad o nebezpečné predbiehanie áut, neodhrabané cesty alebo neschopnosť slovenských detí komunikovať v cudzom jazyku.

Katarina J.
Číta Murakamiho, počúva Morriconeho. Miluje kultúru, online marketing. A hlavne svojho psa.

2 KOMENTÁRE

  1. poznam Vela ludi zo zahranicia a maju na Slovensko uplne iny nazor asi by tohto hejtera co si nevie naplanovat dovolenku udupali .. :D to ako ist na dovolenku do Bronxu .. to by som asi ani natocit nemohol ak by som vobec prezil ..

  2. Podľa môjho názoru, je absolútna p******a, aby nejaký „zmrd“ z USA, hovoril svoje skreslené názory na Slovensko. Keď chcel byť objektívny, nie tam len „blbosti“ trepať, mal si najskôr naštudovať Slovensko, najmä kultúru, lebo ak niekto trepne, že Halušky s bryndzou sú české jedlo a neviem, čo ešte tam poplietol. Je to hanba. Keď chce byť ako dokumentárny seriál, tak sa snažil tváriť, tak hovorím objektívne skutočnosti a nie, že pomaly celú Strednú Európu zmiešam dokopy a poviem, že to je Slovensko. To video je fraška. Nič viac, nič menej.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here