Beyoncé patrí k tým najväčším a najúspešnejším ikonám hudobného priemyslu, ktorých hviezda snáď nikdy nevyhasne. Počas svojho turné nenecháva svojich fanúšikov v úzadí a sem-tam využije počas spievania aj ich pomoc.

Známa hudobníčka má vždy beznádejne vypredané koncerty v tých najväčších halách sveta a počas svojoch vystúpení, ktoré sú prepracované po každej jednej stránke, si sem-tam vyjde aj k svojim fanúšikom priamo do hľadiska. Beyoncé sa tak počas jednej menšej prechádzky pomedzi obdivovateľov zastavila aj pri mladej dievčine, ktorej podala mikrofón a vtedy to prišlo. Pozrite si video, ktoré prekvapilo, no zároveň pobavilo aj samotnú hudobnú divu.

Na druhej strane, počas svojich vyčerpávajúcich turné „Queen B“ zažíva aj také momenty, kedy je spevom svojich fanúšikov doslova ohúrená.

Video: Youtube | Foto: Instagram, i.ytimg.com

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.