Čo je dnes ,,normálny” názov mesta či dediny? Bratislava? Banská Bystrica? New York? Viedeň? A čo takto ,,Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch”? 

Ak ste už niekedy pozerali predpoveď počasia, určite ste zachytili mapku s rôznymi označenými mestami, v ktorej rosnička ozrejmovala počasie pre nadchádzajúce dni. Evidentne to nečakal nikto z divákov, no v Anglicku moderátor vyslovil predpoveď pre mesto Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch, ktoré všetkým doslova vyrazilo dych. Liam Dutton ho prečítal bez akéhokoľvek zaváhania a zmeny mimiky. Za pár dní si toto krátke video nazbieralo niekoľko miliónov pozretí! A teraz úprimne, zvládli by ste to rovnako profesionálne, ako Liam? :)

Video/ Foto: Youtube

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)