Aj vy ste sa už niekedy pohrávali s myšlienkou cestovania v čase? Mnohé z vás by sa občas určite rady vrátili do detských čias a urobili alebo napravili udalosti, ktoré už dnes nie je možné zmeniť. Alebo by len jednoducho chceli vidieť samé seba tak, ako to máme možnosť vidieť v poniektorých sci-fi filmoch. Pozrite sa, ako sa podarilo kolumbijskému umelcovi Fulviovi Obregonovi preniesť slávne osobnosti do obdobia mladosti a umožniť im tak stretnutie s vlastným ja.

Kolumbijský umelec Fulvio Obregon zvečnil žijúce i zosnulé slávne osobnosti v skutočne netradičnom prevedení. Prostredníctvom svojich obrazov im umožnil cestovanie do minulosti, s účelom stretnutia vlastného ja. Umelcove diela dokonale zachytávajú zmenu výzoru, štýlu obliekania i životnú filozofiu týchto svetoznámych celebrít. V jeho zbierke nájdete obrazy Micka Jaggera, Michaela Jacksona, Billa Gatesa, Steava Jobsa, Paula McCartneyho a iných. Pozrite sa na fascinujúcu galériu Fulviových jedinečných diel.

 

 

 

 

 

 

Foto: Instagram

Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here