Blíži sa Veľká noc a vy neviete, čo pripraviť na sviatočný stôl? Aj keď nie ste kulinársky guru a na pohostenie nemienite minúť celý rozpočet, môžete sa pred svojimi hosťami blysnúť.

Dôležitá je najmä originalita servírovaných pokrmov. Tu je pár inšpirácií, ktoré zvládne aj začiatočník. Postačí, ak viete uvariť vajce natvrdo a pri práci s nožom neriskujete fatálne zranenie. Okrem toho, pri väčšine jedál je základom len surová či uvarená zelenina, takže okrem toho, že si vyslúžite obdiv stravníkov, budete aj zaručene fit!

velkanoc2 velkanoc1velkanoc4 velkanoc5 velkanoc6 velkanoc7 velkanoc8 velkanoc9 velkanoc10 velkanoc11 velkanoc12 velkanoc13

velkanoc15

Autor: Katka | Foto: Facebook, Pinterest, Twitter

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)