Ženy sú mnohokrát v domácnosti tak vyťažené, že im nezostáva čas skočiť ani do obchodu. Na to tu máme naše drahé polovičky, ktoré môžeme vyslať s krátkym zoznamom potravín, s ktorými sa možno vrátia. Ak cestou nezaspia niekde na pive.

Nákupný zoznam je absolútne bežnou záležitosťou matiek, frajeriek, starých mám, detí, frajerov… Mohli by sme pokračovať donekonečna. V konečnom dôsledku môžeme povedať, že nákupný zoznam používa takmer každý z nás. Hlava je zábudlivá a aj v obchode s miliónmi možností občas necháme tú najpodstatnejšiu vec, kvôli ktorej sme prišli. Buďme však k sebe úprimné, kedy ste ostali iba pri zozname, ktorý ste si doma napísali a nekúpili nič navyše? Nikdy? Ani vy? Kiežby sme mali pri sebe vždy dostatok peňazí.

dsa dad da 5 zoz wine michelangelo monster dinosaurus adskh oadjs

Foto: Twitter

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)