Spoznali sa v roku 2011 pri natáčaní filmu ,,Toto je raj” a taký svoj malý si časom vytvorili aj v spoločnom živote. Jennifer Aniston a Justin Theroux sa po 4. rokoch randenia tajne zosobášili v Bel Air!

Jennifer Aniston a Justin Theroux sa toto leto postarali o hollywoodsku svadbu roka, ktorá takmer zostala aj najväčším tajomstvom. Bez toho, aby o tom vedel okolitý svet i samotní hostia, sa snúbenci zosobášili v ich dome v Bel Air. Po štyroch rokoch vzťahu si povedal párik svoje ,,áno, beriem”, v prítomnosti 70. hostí, ktorí boli pôvodne pozvaní na oslavu Justínových 44. narodenín. Správy o blížiacej sa svadbe boli v obehu nejaký ten piatok, no žiadny impulz hercov nenaznačoval skutočnosti, že by sa mala konať v blízkej budúcnosti. Medzi pozvanými nechýbali priateľky zo seriálu Friends, Howard Stern, speváčka Sia, Ellen Degeneres a mnohí ďalší. Nám neostáva nič iné, ako zaželať novomanželom šťastný spoločný život. :)

asdd

Foto: Pinterest

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)