Nahota ako taká nie je na predvádzacom móle ničím novým, avšak nie štýlom, akým ju prezentoval návrhár Rick Owens. Pri prehliadke Fall 2015 pre mužov v Paríži poslal dizajnér na mólo niečo nezvyčajné!

Každému je známe, že kolekcia Ricka Owensa spočíva predovšetkým v kabátoch, ako pre mužov tak aj pre ženy. Tentokrát tomu nebolo inak, avšak s výnimkou, kedy Owens poslal na predvádzacie mólo modelov zahalených v tunikách. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby nemali medzi nohami otvor, v ktorom voľne „pohupoval“ ich najdrahší priateľ, na ktorý sa mohol dívať celý svet.

Rick svoj počin obhájil jednoducho – „chlapci s odhalenými penismi sú jednoduché, prvotné, detinské gesto“. Akonáhle však fotky zo show obleteli svet, sociálna sieť Twitter a iné zas a znovu na pár hodín podľahli masovému šialenstvu. My len konštatujeme, že Owens môže opäť oslavovať upriamenie všetkej pozornosti na seba.

Autor:Katarína Mydliarová/ Foto: Twitter

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)