Vtipných videí s detskou tematikou nájdete na internete neúrekom, no nie všetky vás však chytia za srdce. Talent a charizma tejto roztomilej slečinky, s výrazom a pohybmi dospelej ženy, vás dostanú do kolien.

Krásne albánske dievčatko Valentina Ivezaj pôsobí už vo svojom útlom veku ako detská modelka v New Yorku. Na sympatickom dievčatku vás nezaujme len jej oslnivý vzhľad, ale hlavne jej nepriehľadnuteľné pohyby rodenej profesionálky. Vďaka videu, na ktorom predviedla svoj jedinečný talent, sa vyšvihla v modelingu a jej roztomilé vystúpenie obletelo celý svet. Koketný spôsob, akým podáva svoje spevácke výkony v aute, je vzhľadom k Valentininmu nízkemu veku viac než obdivuhodný. Už teraz je nám úplne jasné, že o pár rokov sa jej podarí zlomiť mnoho mužských sŕdc. Presvedčte sa na vlastné oči a učte sa, ako byť zvodnou kočičkou.

 

Na by @dafina.zeqiri. 😎 #ilovetosing #nycmodel #childmodel #kidmodel #futurestar #somanyrequeststopostit 😂

A post shared by Valentina Ivezaj (@valentina.ivezaj) on

 

🐯 #childmodel #kidmodel #beachshoot #nymm #newyorkmodelkids #kidsinstyle #crewcuts #jcrew #nymmkids

A post shared by Valentina Ivezaj (@valentina.ivezaj) on

 

Foto/Video: Instagram

Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here