Penis je len kúsok svalu medzi mužskými stehnami. Je to však oblasť, ktorá je ženami priam mystifikovaná. Každá o ňom niečo vie, ale nie všetko, čo ženy o mužskej pýche vedia, je pravda. Aj vy veríte týmto klamstvám?

 

Na veľkosti záleží

Štandardné klamstvo, ktorému však veria aj muži. Každý sa chváli tým, aký ho má dlhý a široký, ale veľkosť v tomto prípade naozaj nie je všetko. Ženská vagína je hlboká približne 10 cm, a aj keď sa síce dokáže prispôsobiť (jemne roztiahnuť do šírky i hĺbky), ak ste Aziatka, ktorá ju má ,,plytšiu” a on je černoch, ktorý ho má štvrťmetrového, váš styk sa zmení na vašu bolesť a jeho zúfalú snahu vsunúť ho do vás. Muž v prvom rade musí vedieť, ako ženu uspokojiť, a či má jeho penis 25 cm alebo ledva tých postačujúcich 10 cm, na tom nezáleží. Mimochodom, vedeli ste, že priemerná dĺžka mužského prirodzenia v Európe je cca 15 cm? Takže pokojne zabudnite na keci o anakondách, ktoré muži skrývajú vo svojich nohaviciach.

Kulturisti ho majú malý

Ďalší omyl! To isté sa hovorí aj o mužoch s obezitou. Ani jedno nie je pravda. Ak má kulturista alebo tučný muž malý penis, nesúvisí to s typom jeho tela, ale s tým, že ho má proste malý. Najčastejšie však ide len o optický klam, pri ktorom sa zdá byť penis v prípade kulturistu alebo tučného muža drobný. Jeden je totiž obalený veľkými svalmi a druhý zas vrstvami tuku.

Nízky vs. vysoký muž

Nízki muži majú malé penisy, vysokí ch majú dlhé. Tiež ďalší blud. Výška tela nemá vôbec nič spoločné s dĺžkou prirodzenia. Pokojne sa môže stať, že dvojmetrový Švéd bude mať menší penis ako amazonský Indián, ktorý ledva dosahuje 160 cm. Dĺžka pohlavného údu a výška tela spolu nesúvisia.

No a čo dodať na záver? Len toľko, že každý muž je iný. Dôležitá však nie je veľkosť jeho pýchy, ale to, aký je vo svojom vnútri. To každá rozumná žena už dávno vie.