Vzťah otca a dcéry je vždy niečím výnimočný. Ide o prvého chlapa, ktorý vstúpi do jej života a dáva jej základ vnímania toho, ako by sa k nej mal muž správať. Byť milý, pozorný a dokonalý. To, ako sa chová k jej matke, ju ovplyvní na celý život. 

Automobilová spoločnosť Toyota prednedávnom vypustila do sveta reklamu, kde poukazuje práve na vzťah otca a dcéry v krátkom videu. Poukazuje na to, ako ho obaja vnímajú zo svojej perspektívy. Ona ho vníma ako hrdinu, nenávideného chlapa, ale aj človeka, s ktorým sa nechce rozlúčiť. On ju vníma po celý čas ako človeka, pre ktorého urobí čokoľvek na svete v akejkoľvek situácií. Vzťahy rodičov a ich detí sú čarovné. Video je emotívne, zaujímavé a pre automobilku najmä nečakané. Veď, posúďte sami.

Foto/ Video: Youtube

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)
  • Karel Mariánek

    Tpčo