Ako vyzerajú vaše bežné raňajky? Hitom internetu sa v súčasnosti stala Austrálčanka Laleh, ktorá pre svojho syna vytvára na tanieri fantastické obrazy. Kreatívna mamina jedného dňa zverejnila jeden zo svojich výtvorov na sociálnej sieti a dnes je jej raňajkami pre syna pobláznený celý svet. Tiež by ste ich nedokázali zjesť? :) 

Všetko sa začalo tým, že sa Laleh rozhodla pre svojho syna uvariť zdravé jedlo a v rámci zábavy ho aranžovať do zaujímavých obrazov. Prvým jej výtvorom pre Jacoba sa stali špaldové palacinky vytvarované do podoby leva. Krátko na to sa Laleh svojím kulinárskym umením pochválila na sociálnej sieti a onedlho sa výtvory tejto austrálskej maminy stali hitom Instagramu. Kreatívne nápady, ako spestriť synovi jedálniček ju priviedli až ku spolupráci s Jamiem Oliverom, jedným z najznámejších šéfkuchárov sveta.

Originálny jedálniček v podaní austrálskej maminy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Today we thought we would change it up a little by dressing up our amazing @dylbug_ plates! I just love that we were able to personal our plates to look like Jacob – from the eye colour to the hair style! Jacob wanted me to wear a crocodile costume 😂 Unhulled Tahini on toast with Kiwi fruit, plum, strawberried and puffed brown rice 🍓🍑 These amazing plates are made out of melamine and also BPA FREE. The best part [email protected]_ ship worldwide! To receive 20% off these amazing plates and other items enter JACOBS20 at checkout Check them out www.dylbug.com 💜💙💛💚 #melamine #foodart #toddler #kiwifruit #puffedbrownrice #unhulledtahini #strawberries #plum #organic #bpafree #funfoodforkids

A post shared by JACOB'S FOOD DIARIES (@jacobs_food_diaries) on

 

 

 

Foto: Instagram.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)