William Franklyn-Miller sa stal slávnym potom, ako študentka z Japonska zverejnila na sociálnej sieti jeho fotografiu. Zrazu sa všetci začali pýtať na ,,toho pekného chlapca“ na snímke, a to spustilo lavínu jeho úspechu.

Mladý školák z Melbourne má len 12-rokov, no na internete sleduje jeho kariéru viac než 157-tisíc obdivovateľov. Vlna úspechu prišla potom, ako mladá Japonka na svojom Twitteri zverejnila jeho fotografiu. Williamovi zrazu začalo na Instagrame pribúdať aj 100 followerov za tri sekundy a mladý chlapec bol zo začiatku presvedčený, že ide o nejaký podvod. Ako sa však nakoniec ukázalo, William sa dievčatám naozaj páči a my sme už dnes zvedavé, aký chlap z neho vyrastie. Isté však je, že ho čaká úspešná kariéra. Už od štyroch rokov sa totiž venuje modelingu a neskôr prešiel aj na herectvo. Čo naňho hovoríte?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A photo from yesterday's shoot… Thanks @sharonpetito 📷 Hoodie @pavementbrands #tw #hosierlane #melbourne #city #graffiti #model #modellife #teen

A photo posted by William Franklyn-Miller (@william.franklyn.miller) on

 

 

Foto: Instagram

Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)