REKLAMA | Lámete si hlavu, čím tento rok obdarovať vášho partnera, partnerku, kamaráta, sestru alebo bratranca? Máme pre vás super tipy na darčeky s nádychom erotiky, s ktorými nemôžete stúpiť vedľa. Prečo? Pretože intímny život je súčasťou každého z nás a prinajhoršom tieto darčeky potešia ako úsmevná recesia. Feromony, parfumy, vitamíny pre se*uálne zdravie, produkty pre ľahšie dosiahnutie orgazmu a ďalšie tipy pre nevšedné darčeky.

 

Bestseller: feromonové parfumy pre zvýšenie se*uálnej príťažlivosti. S týmto darčekom trafíte do čierneho!

Čo sú to feromony? Tak ako si zvieratá vyberajú partnera pre párenie pomocou feromonov, ktoré vylučujú, tak i ľudia silno reagujú na látky ovplyvňujúce ich se*uálnu príťažlivosť a charizmu, onú povestnú „chémiu“. Na trhu je veľa produktov s feromonmi. My vám doporučujeme novú radu MAGNETIFICO – power of pheromones, ktorá v sebe spojuje najnovšie poznatky z biochémie s vôňami popredných svetových parfémov. Vhodné ako luxusný darček pre kohokoľvek namiesto bežného parfému. Do konca roka akcia v e-shope IntimneNakupy.sk pre všetky objednávky nad 100 Eur doručenie ZDARMA!

x

Intimne zdravie ženy, produkty pre lepší se*, ľahšie dosiahnutie orgazmu a zmiernenie príznakov menopauzy

Ideálne darčeky pre vašu partnerku alebo kamarátku. Trápia vašu partnerku nepríjemné prejavy spojené s prechodom? Alebo chcete povzbudiť jej libido a prežitok z milovania? Vyskúšajte prírodný doplnok stravy Femm Passion libido caps alebo niektorý zo špeciálnych intímnych sprejov a gélov zo série LovelyLovers pre ľahšie dosiahnutie orgazmu a lepší prežitok pri milovaní. Do konca roka akcia v e-shope IntimneNakupy.sk pre všetky objednávky nad 100 Eur doručenie ZDARMA!

 

x1
teraz na IntimneNakupy.sk

Zisti viac teraz na www.intimnenakupy.sk (Viac info zistíte TU!)

Intímne zdravie muža, produkty pre lepší se*, se*uálny výkon a podporu erekcie

Ideálne darčeky pre muža a kamarátov. Prírodné produkty pre podporu se*uálneho výkonu a výdrže, podporu erekcie a intímneho zdravia muža. Preverené produkty na prírodnej báze s certifikátom bezpečnosti Štátneho zdravotného ústavu, ako Andrimax, CRILEX alebo RX plus od IntímneNákupy.sk poteší každého muža. Do konca roka akcia v e-shope IntimneNakupy.sk pre všetky objednávky nad 100 Eur doručenie ZDARMA!

x2
teraz na IntimneNakupy.sk

Zisti viac teraz na www.intimnenakupy.sk (Viac info zistíte TU!)

Rozpútajte vášeň a vyskúšajte niektoré z afrodiziak pre mužov i ženy

Ideálny darček pre partnera, partnerku, milenca alebo kamarátov pre oživenie intimného života. Silné prírodné afrodiziaka pre mužov i ženy. Vyskúšajte extra silné afrodiziakum v atraktívnom balení Se*UP Aphrodisiac alebo „španielské mušky“ Se* Elixír. Do konca roka akcia v e-shope IntimneNakupy.sk pre všetky objednávky nad 100 Eur doručenie ZDARMA!

x3
teraz na IntimneNakupy.sk

Zisti viac teraz na www.intimnenakupy.sk (Viac info zistíte TU!)

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here