44-ročná latinskoamerická herečka a speváčka Ariadna Thalía Sodi Miranda, známa predovšetkým z mexickej telenovely Rosalinda, ukázala svoje dokonalé telo počas dovolenky na talianskom ostrove Capri. Ostrov je považovaný za dovolenkový raj zbohatlíkov a celebrít. Tento rok ho poctila svojou návštevou práve predstaviteľka Rosalindy, Thalía. 

Aj keď má speváčka 44 rokov, musíme uznať, že jej telo vyzerá úžasne! So svojím manželom Tommym Mottolom, exmanželom americkej speváčky Mariah Carey, si užívali slnečné lúče kampánskeho slnka. Thalia vyzerá na fotkách dokonale a fotky, ktoré zverejnila, by sme mohli nazvať jednoducho, ,,dolce far niente“ (sladké ničnerobenie).

Chvíle oddychu a radosti im spríjemňovali deti, osemročná dcéra Sabrina a štvorročný syn Matthew. Na dovolenke oslávili aj Tommyho narodeniny. Thalia popriala láske svojho života len to najlepšie aj prostredníctvom sociálnej siete, kde sa latino kráska pochválila i nejednou šťastnou momentkou z ostrova.

 

 

 

Ciao Italia! arrivederci🙌🏼💞🍝🍕🍷

A photo posted by Thalia (@thalia) on

 

 

 

 

¡Marimar auuuuu! ¡Costeñita soy!!! Live,Laugh,Love! Your life is TODAY😘☀️🏄🏼

A photo posted by Thalia (@thalia) on

Foto: Instagram

Gabi
Šport, správni ľudia, hudba a sladkosti, to sú hlavné veci, ktoré vedú ku spokojnosti. :) Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva a inšpiruje.