Mladá slečna menom Natalia Castellar sa stala počas dospievania terčom rôznych posmeškov, a to kvôli svojmu obočiu. Dnes sa však karta obrátila a práve vďaka tomu, že sa od ostatných dievčat odlišuje výrazným obočím, má pred sebou slušnú kariéru modelky!

Natalia pochádza z tropického Puerta Rica, v ktorom prežila celý svoj doterajší život, čo sa však už onedlho zmení. Vo svojej rodnej zemi zažívala nielen tie pekné chvíle, ale aj smutné či bolestivé. Mladú 17-ročnú dievčinu často šikanovali a dôvodom týchto nepríjemností bolo jej výrazné a veľmi hrubé obočie. Ľudia si z neho robili totižto pomerne často srandu, čo mladej žene komplikovalo teenagerský život. Nataliu však čaká omnoho krajšia budúcnosť a dopomohlo jej k tomu práve husté obočie. Vďaka svojej odlišnosti sa z nej stala manekýnka a exkluzívnu zmluvu nepodpísala len tak s nejakou agentúrou. Stala sa súčasťou prestížnej spoločnosti “NEXT”, ktorá má pobočky po celom svete a zastupuje mnoho známych tvárí. Aj napriek svojej inakosti Natalia na svojom Instagrame neustále dokazuje, že má štýl a právom sa hodí do modelingovej brandže.

n0 n1 n4 n5

n2 n3

n6 n7

Foto: Instagram | Zdroj: dailymail.co.uk

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.