Tehotenstvo patrí k najkrajším obdobím v živote každej ženy. Nejedna budúca mamička sa obráti na profesionálnych fotografov, aby si mohla uschovať spomienky do svojho fotoalbumu. V súčasnosti ľudia popúšťajú uzdu svojej fantázii a aj pri takomto fotení sa dokážu poriadne vyšantiť. Ak chcete mať naozaj originálne a jedinečné snímky svojho bruška, môžete sa nechať inšpirovať týmito výtvormi.

Autorkou týchto krásnych a rozkošných skvostov je umelkyňa Olga, ktorá je profesionálnou body a face artistkou. Je viac než isté, že od nej odchádzajú len spokojné zákazníčky. Dámy, aj vy by ste chceli takúto pamiatku na svoje tehotenstvo? :)

 

 

 

 

 

 

The #kindersurprise #bellypaint is one of the most popular requests. I was happy to paint this one a little bit different than the others with the chocolate egg opened. Very happy with the tin foil! 😊 #бодиартдлябеременных в виде #киндерсюрприз один из самых популярных. На этот раз постаралась сделать его чуть иначе, с открытым шоколадным яйцом. Очень довольна тем, как получилась фольга! 😊 #pregnantbelly #bellypainting #bellyart #learnfacebodyart #facepainting #olgamurasev #аквагрим #грим #ольгамурашева #facepaints #bodypainting #howtopaint #learntopaint #bodyart #bodypaint #bodyartist #kinderegg #kindersurpriseegg #бодиартдлябеременных #гестационнаяживопись #gestationalart

A post shared by Olga's Face & Body Art (@olgasfacebodyart) on

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.