Viete, prečo deti milujú svojich rodičov? Pretože sa o nich s láskou starajú, ochraňujú ich, môžu sa na nich vždy spoľahnúť a občas im dovolia vyparatiť poriadne šibalstvo. A pravé vďaka tomu leží mladá mamička z Floridy mnohým matkám v žalúdku. Čo také svojej šesťročnej dcérke dovolila?

Nekonvenčná mamička Mary Thomaston sa živí ako kaderníčka a vizážistka. Miluje bláznivé farby a extravagantné účesy. Jedného dňa ju o špeciálny účes poprosila aj jej šesťročná dcérka, ktorá zbožňuje jednorožcov. Mary neváhala, posadila ju do kaderníckeho kresla a farebným výtvorom jej splnila veľký detský sen.

Dlhú blonďavú hrivu prefarbila na modrozeleno, časť hlavy vystrihala na krátko a na vlásky namaľovala žiarivé slniečko. Týmto extravagantným účesom ju urobila veľmi šťastnou. Keď však fotografiu zavesila na sociálnu sieť, od mnohých matiek sa dočkala kritiky. Zasypali ju otázkami, prečo jej v tak útlom veku ničí vlasy. Našli sa ale aj zástankyne, podľa ktorých šťastné chvíle v detstve môžu ovplyvniť život v budúcnosti. A čo si o tom myslíte vy?

 

My very own baby unicorn🦄

A post shared by Mary Thomaston (@marythomaston) on

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here