Jedna z najznámejších a najobľúbenejších japonských pochúťok, sushi, má mnoho podôb a zložení. Ľudia na celom svete ho vyhľadávajú najmä kvôli jeho ľahkosti, chuti a mnohokrát aj kvôli exkluzivite, ktorú v sebe dodnes nesie. Možno ste si v rôznych japonských reštauráciách zvykli na klasické prevedenia tohto jedla, no možno by ste sa čudovali, ale pri jeho príprave môžete skutočne rozvíjať svoju fantáziu!

Či už máte chuť na klasické sushi maki, nigiri, sashimi alebo inú pochúťku, dnes je už dostupné množstvo materiálov na to, aby ste si ho mohli spraviť aj vo vlastnej kuchyni. Nápadom sa medze nekladú a keď správne skombinujete morské riasy, farbivo a pochutiny, môžete jednoducho vytvoriť malé pandy, slávne obrazy či dokonca Hello Kitty. Neveríte? Presvedčte sa! :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Nabudúce o tom, ako spravíte najlepšie sushi priamo vo svojej kuchyni! :)

Foto: Facebook

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)