Aj vy ste sa už neraz pristihli pri myšlienke, či je pre vás váš partner skutočne ten pravý? Randíte spolu už vyše roka, ba i viac a on sa akosi stále nemá k činu? Roky vám utekajú a vy si lámete hlavu nad otázkou, či má váš vzťah vôbec zmysel a budúcnosť? Toto sú štyri vážne dôvody, pre ktoré zotrvávate vo vzťahu s nesprávnym mužom!

 

Neviete si nájsť lepšieho

Márne sa snažíte nájsť muža, ktorý by bol pravým opakom toho vášho alebo by aspoň nemal jeho muchy. Neustále hľadáte a nie a nie ho nájsť. Žijete v minulosti a bojíte sa postaviť na vlastnú cestu života.

Bojíte sa samoty

Hoci túžite zažiť niečo nové a spoznať pravú lásku, bojíte sa, že po rozchode zostanete sama. A tak radšej zotrváte v nefungujúcom vzťahu, len aby ste nenadobudli pocit prázdnoty a samoty.

Máte pocit, že sa zmení

Stále mu dávate novú šancu a veríte, že sa niečo zmení. Neviete sa od neho odosobniť a to vám bráni plávať v nových vodách. Povaha sa nemení a ak je to to, čo vám na ňom vadí, verte, že ten pravý na vás ešte len čaká.

Neviete, čo chcete

Neustále uvažujete, či váš vzťah má zmysel a či niekam smeruje. Najprv si skúste zanalyzovať, čo je pre vás prioritou a čo od vzťahu vlastne očakávate. Ak do vašich plánov váš partner nezapadá, tak máte jasnú odpoveď.

Foto: pixabay.com

Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here