Intímnosti po telefóne sa možno viacerým spájajú práve s rôznymi erotickými linkami a se*zoznamkami. Pre väčšinu párov je to však jediná možnosť ,,intímneho zblíženia”. Delí ich vzdialenosť alebo nemajú doma dostatočné súkromie.

Skúste trocha obzvláštniť svoj vzťah a nehanbite sa. Máme pre vás zopár tipov, ako si intímnosti po telefóne poriadne užiť :)

1. Buďte dobre pripravená

V žiadnom prípade to nepodceňujte. Oblečte si niečo pohodlné, pokojne si vezmite aj vibrátor, lubrigačný gél či vreckovky. Základom je, aby ste sa cítili príjemne.

2. Nájdite vhodné miesto

Komfort a pohodlie. Pokiaľ máte vlastný byt, je to výhoda. Avšak, ak stále bývate s rodičmi, uistite sa, že vás ,,neprichytia“. Pre istotu sa aj zamknite, nalejte si vínko a odhoďte zábrany.

3. Začíname!

Opíšte mu, čo máte na sebe, kde sa hladíte, čo práve robíte. Zachovajte si prirodzenosť a nepripravujte si nič vopred. V prvom rade sa musíte uvoľniť, odhodiť zábrany a zabudnúť na pocit trápnosti.

4. Využite všetky zbrane

Nakoľko vás partner nevidí, jediný spôsob, ako ho upútať a ako ho dostať do varu, je len pomocou zvukov. Fantázii sa medze nekladú a práve tu si môžete dovoliť to, čo pri obyčajnej súloži nie.

5. Ohľaduplnosť

Môžete skúšať aj niečo nové, ale príjemné to musí byť vám obom. Pokiaľ nie je, ten druhý by to mal rešpektovať. Samozrejme, to isté bude od vás očakávať aj váš partner. Nesklamte ho!

Foto: Pinterest

Ivet
Miluje život, tanec, hudbu a jej snom je New York. Píše o tom, o čom sa ostatní hanbia hovoriť :)