Každý, kto žil v 90. rokoch, dôverne pozná kultový seriál Beverly Hills 902 10 a jeho hlavných aktérov. Súrodenci Brenda a Brandon, blondínky Dona a Kelly, sladký Steave, rozkošný Dylan či mrcha Valerie, sa na nás pravideľne dívali z obrazoviek mohutných televízorov. Ako však vyzerajú seriáloví milenci Brandon a Valerie dnes?

Či chceme, či nie, zub času nenechá na seba dlho čakať a čoskoro poznačí každého z nás. Výnimkou nie sú ani naši obľúbení herci. Tak, ako sa skončil seriálový vzťah medzi intrigánskou mrchou Valerie a puritánsky pôsobiacim Brandnom, tak sa rozišli ich cesty i po skončení natáčania seriálu. Jason Priestley (46) alias Brandon, sa v roku 2005 oženil a s manželkou Naomi Lowde majú dve deti. Dnes už 42-ročná Tiffani Thiessen je dvojnásobnou maminou a rodina ju robí skutočne šťastnou. Aj keď od natáčania seriálu Beverly Hills 902 10 ubehlo už veľa rokov a hercom pribudlo zopár vrások, stále vyzerajú výborne a zo spoločných stretnutí majú obrovskú radosť.

Family Road Trip – #springbreak2016 w/ @naydoggy @avapriestley #joshuatree #hiking #diorsunglasses

A post shared by jason_priestley (@jason_priestley) on

 

Thanks to everyone @ACTRAnat and every who came last night… What an honor…

A post shared by jason_priestley (@jason_priestley) on

 

Morning lol ! What is Luke doing?😂 #lukeperry #jasonpriestley #jenniegarth #beverlyhills90210 #reunion

A post shared by Luke Perry Daily (@lukeperrydaily) on

Stretnutie po rokoch

Foto: Instagram, GettyImages, themoviethemesong.com

Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here