Nešikovné, roztomilé, hravé, nemotorné, na zjedenie. Presne také sú šteniatka retrievera, ktoré začujú, že jedlo je ,,na stole” a šprintom si to namieria cez celú kuchyňu priamo k miskám.

Nepochybujeme, že aj vy máte v mnohých ohľadoch svoj štýl, ktorý si zachovávate, nech sa deje, čo sa deje. Vstúpiť do miestnosti ako dáma, večer sa precízne odlíčiť, správať sa vyberane. Tak isto sú na tom aj tieto šteniatka, ktoré ich majiteľka zachytila počas niekoľkých týždňov na kameru. Nemotorné pohyby, nadšené výrazy tvárí a nekonečné pády iba podčiarkujú celkovú roztomilosť týchto ,,malých” tvorov, ktorí sa stoj čo stoj snažia dostať k svojej vysnívanej miske plnej jedla. :)

Video: Youtube

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)