Vykašľal sa na vás chlap, cítite sa na nič, trpíte depresiou, nechcete sa zdôveriť žiadnej priateľke ani chodiť von? Možno to bude znieť ako reklama z teleshopingu, ale zaobstarajte si psa.

Pes nie je najlepším priateľom človeka pre nič za nič. Neverili by ste, koľko neuveriteľnej radosti vám môže toto štvornohé stvorenie priniesť do uponáhľaného a hektického sveta. Získate v ňom spriaznenú dušu, ktorej sa môžete kedykoľvek zdôveriť a bude vás bezhranične ľúbiť napriek tomu, ako vyzeráte a v akej ste finančnej situácii. Viete, čo vás však bude okrem iného tešiť každý jeden deň? Či už odídete na päť minút alebo do práce na celý deň, váš psík sa zblázni od radosti vždy, keď sa vrátite domov. Lebo len vtedy má jeho život zmysel, keď pri sebe môže mať toho, koho ľúbim celým svojím srdcom. :)

Video: Youtube

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)