Obyčajná selfie dokáže prezradiť viac, ako by ste možno chceli adresátovi sama prezradiť. Mladej žene, ktorá svojmu partnerovi poslala selfie zo “služobnej cesty”, sa to poriadne vypomstilo. Čo neuniklo zraku jej priateľa?

Mladá dievčina Jackie chcela svojho partnera na diaľku trochu nažhaviť, a tak mu poslala selfíčko bez trička so správou, že let do Atlanty prebehol v poriadku a že je už na hoteli. Zamilované páry si takýto druh správ posielajú bežne. Jackie však trošku pritvrdila a poslala mu fotku, ktorá prezradila jej neveru!

1479546060050

Priateľ Liam ju už istý čas upodozrieval z nevery, no nikdy nemal jasné dôkazy. Teraz sa však Jackie prezradila jedinou selfie. Keď zbadal jej fotku bez podprsenky, všetko mu okamžite došlo! Spýtal sa jej či je na izbe sama. Jasné, že mu to Jackie potvrdila a ešte mu povedala, nech zavolá do hotela a prezistí si, že je na izbe 1422.

Liam si totiž v ľavom rohu fotky všimol kúsok kufra a veľmi dobre vedel, že nie je jej. Zavolal teda do hotela, kde o žiadnej Jackie nevedeli, a tak si rovno vypýtal jej šéfa Toma. Liama prepojili na izbu 1422 a čuduj sa svete, zdvihla to nevernica Jackie. Naštvaný partner jej to poriadne vytmavil a po telefóne sa s ňou rozišiel.

1479546183322

Dievčence, poriadne si kontrolujte, čo posielate a buďte verné svojim polovičkám. Nevera sa totiž nevypláca!

Foto: Instagram, pixabay.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.