Len málokto narodený v 80-tych a 90-tych rokoch by si nepamätal na detskú spevácku hviezdu Michaelu Paštékovú. Texty piesní Mandarínka Darinka či Sprayer Frayer pozná dozaista každá z vás. Prečo sa však ikona všetkých detí vytratila zo sveta showbiznisu a ako vyzerá dnes?

Michaela Paštéková žala najväčšie úspechy v období, keď mala desať rokov. Deti ju žrali a jej piesne doslova milovali. Ktorá z vás by si nepamätala text: „Jeden pomaranč sa zaľúbil raz do Darinky mandarínky…“? Neraz sa na jej chytľavé hity spomenie i pri večierkoch alebo karaoke párty, na ktorých o dušu spievate „chytili sprayera, sprayera frajera, že písal na stenu sprejom ľúbim ťa“.

Po tom, ako vydala tri sólové albumy a získala dve zlaté platne, sa po nej vo svete showbiznisu akosi zľahla zem. Pre jej introvertnú povahu sa rozhodla z hudobnej scény odstúpiť a svoj talent rozvíjala iným smerom. Dnes už 35-ročná Michaela vyučuje na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Sama vyštudovala estetiku a dejiny výtvarného umenia a architektúry. Hoci od jej slávneho obdobia ubehlo už mnoho rokov, ľudia ju na ulici spoznávajú dodnes. Veď uznajte, výzorovo sa takmer nezmenila. Je to stále kočka!

Foto/Video: Facebook, YouTube

Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here