The Weeknd sa dostal do širšieho povedomia spoločnosti najmä vďaka obrovskému talentu, ktorý úspešne vnášal do svojich piesní. Z jeho viacerých skladieb sa stali celosvetovo úspešné hity, no taktiež si odniesli mnohé významné ocenenia. Nadaný Kanaďan, ktorý bol charakteristický najmä svojim ,,nevšedným” účesom, sa rozhodol radikálne zmeniť svoj imidž a odniesla si to práve jeho vlasová kreácia. Čo stálo za touto premenou?

Keď spevák The Weeknd pracoval na svojom novom albume, spojil sa so skupinou Daft Punk, ktorá má za sebou v hudobnom priemysle taktiež veľké úspechy. A ako iste predpokladáte, z tejto spolupráce nemohlo vzniknúť nič zlé či nekvalitné. Pred pár hodinami umelci vypustili do sveta ich nový spoločný singel z pripravovaného albumu, ktorý nesie názov “Starboy”. The Weeknd šokoval fanúšikov novým imidžom, keď sa vzdal svojich známych a povestných dredov. Čo vravíte na túto hudobnú novinku a nové “ja” The Weeknda? :)

🌌

A photo posted by The Weeknd (@theweeknd) on

 

r.i.p "@abelxo"

A photo posted by The Weeknd (@theweeknd) on

 

i come alive in the fall time

A photo posted by The Weeknd (@theweeknd) on

 

NEW ALBUM COVER / TITLE shot by @nabildo #STARBOY

A photo posted by The Weeknd (@theweeknd) on

Foto: Facebook, Instagram | Video: Youtube

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.